RSS
Site Haritası | Webmail
KURUMSAL
Firma Profili
Kilometre Taşları
Vizyon - Misyon
Foto Galeri
Ürünlerimiz
İmalatımız
HABERLER
Soğuk Dövme Sektöründe Lider Kuruluş..

Para Piyasaları
Firma Profili

Oymak 1968 yılında, otomotiv parçaları üretimi yapmak üzere Yüksel ÇETİNER tarafından kurulmuştur. 1985 yılına kadar değişik imalat yöntemleri ile faaliyetine devam ederken, bu tarihten itibaren soğuk dövme teknolojisi ile ilgili çalışmalara başlamış ve günümüzde üretiminin tamamını soğuk dövme yöntemiyle yapan bir firma haline gelmiştir.
250 gr. ile 1,5 kg. arası parçaları, 1250 ton kapasiteye kadar dikey preslerde soğuk dövme teknolojisi kullanarak üretebilmektedir. Soğuk dövme prosesimiz, kesme,malzeme hazırlık, ısıl işlem ve soğuk dövme hatlarından oluşmaktadır. Ayrıca soğuk dövülmüş parçalar CNC işleme tezgahlarımızda bitmiş ürün haline de getirilebilmektedir.
Soğuk dövme teknolojisi ile üretim yapmanın en önemli unsurları kalıp tasarımı ve imalatıdır. Oymak uzun yılların verdiği bilgi ve tecrübe ile üretimde kullandığı kalıpların tamamının tasarım ve imalatını kendi bünyesinde yapmaktadır.
Oymak soğuk dövme teknolojisi ile ürettiği parçalarla, uzun yıllardan bu yana otomotiv sanayine tedearikçi olarak hizmet vermektedir. Üretimimizde ham madde olarak düşük karbonlu çelikler ve alaşımlı çelikler kullanılmaktadır.Bu sitenin tüm hakları saklıdır Oymak Localveri Dijital İletişim Çözümleri